Propradelny.cz

Dávkovací čerpadla dávkovacích systémů

Peristaltická čerpadla

Tento typ čerpadel se často využívána tam, kde je potřeba velmi přesné dávkování, kde množství nasáté tekutiny je dáno počtem otáček čerpadla, které detekuje senzor v nasávacím potrubí. To pro prádelnu znamená přesné dávkování pracích přípravků dle druhu prádla i velikosti pračky.
Tento typ čerpadla se používá například i ve zdravotnictví, například při dialýze.

Výhodou peristaltická čerpadla oproti ostatním typům čerpadel je, že nedochází ke styku vlastního čerpadla s čerpanou látkou, ale pouze s trubicí, kterou je látka vedena. Tato skutečnost v případě práce s prací chemií výrazně prodlužuje životnost a spolehlivost čerpadel a tím celého systému dávkování. Nemalou výhodou je i snadná údržba.

Právě tato čerpadla používá profesionální, spolehlivý a účinný dávkovací systémy pro prádelny Brightwell.
Dávkovače přesně dávkují prací prostředek do vaší pračky pokaždé za účelem dosažení co nejlepší kvality praní, dle vámi nastaveného programu. Přesné dávkování všech přísad je efektivní i ekologické.

Spolu s čerpadly zajišťuje dosažení maximální kvality praní, vysoké efektivity dávkování prací chemie a tím i ekologického efektu, bezplatně dodávaný programovací software pro kompletní správu systému dávkovačů řady BrightLogic. Díky tomuto počítačovému programu máte také dokonalý přehled o spotřebě pracích prostředků v celém pracím procesu.

Ukázka práce peristaltického čerpadla

 

 

 

Napsat komentář

Nejnovější příspěvky

Rubriky

Archivy